-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Trymer wielofunkcyjny ELITE GROOM 3028050
Symbol:
3028050
315.13
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
7
szt.
|
| Waga | 0.47 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 043917039312 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
- WIELOFUNKCYJNE GŁOWICE: 4 wymienne końcówki do kompleksowej pielęgnacji ciała
- UNIKALNE OSTRZE W KSZTAŁCIE LITERY T: Ostrze typu T do strzyżenia włosów, trymowania ciała i konturowania zarostu.
- INTELIGENTNE ŁADOWANIE I PRZECHOWYWANIE: Elegancki stand do ładowania i wygodnego przechowywania.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Nos Głowa Zarost Uszy |
| Zasilanie | Akumulator |
| Czas ładowania | 2.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 150 min |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.5 mm |
| Szerokość ostrza | 40 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Stalowy |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 65 x 142 x 222 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
- Producenci