-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Uchwyt do komputera MC-713 S srebrny
Symbol:
MC-713S
104.64
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
11
szt.
|
| Waga | 2.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902211104179 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Uchwyt do komputera Maclean MC-713 S srebrny
Uchwyt MC-713 przeznaczony jest do pionowego montażu komputera pod blatem biurka. To idealne rozwiązanie na optymalne wykorzystanie przestrzeni pracy. Zastosowanie uchwytu MC-713 zwiększa ilość wolnego miejsca na biurku, a jednocześnie utrzymuje komputer nad podłogą, z daleka od stóp, kurzu i ładunków elektrostatycznych. Co najważniejsze komputer ciągle jest na wyciągnięcie ręki. Uchwyt MC-713 pasuje do obudowy dowolnego kształtu o maksymalnej szerokości 203mm.
Główne cechy:
- Biurkowy uchwyt dla komputera, stacji roboczej Maclean MC-713 S
- Wykonany z wysokiej jakości stali
- Stablina i solidna konstrukcja
- Zabezpieczony lakierem piecowym
- Estetyczny wygląd
- Produkt fabrycznie nowy
| Informacje o produkcie | |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Wysokość (min.) | 300 mm |
| Wysokość (maks.) | 533 mm |
| Szerokość (min.) | 88 mm |
| Szerokość (maks.) | 203 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Obciążenie (maks.):
10 kg
- Producenci