-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Waga łazienkowa GS400 biała
Symbol:
GS400 biala
152.32
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
1
szt.
|
| Waga | 2.6 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4211125735791 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Waga łazienkowa GS400 biała
Duża szklana waga łazienkowa o eleganckim wyglądzie - do 200 kg
Waga szklana z serii SignatureLine firmy Beurer to wzornictwo i funkcjonalność w jednym urządzeniu. Precyzyjna waga designerska GS 400 nie tylko niezawodnie mierzy masę ciała, ale także doskonale pasuje do nowoczesnego wystroju domu. Dzięki podświetlanemu czarnemu wyświetlaczowi i specjalnie opracowanej czcionce LCD, waga przyciąga wzrok swoim wyglądem.
- Duża powierzchnia wagi ze szkła bezpiecznego w kolorze intensywnej bieli o grubości 8 mm
- Podświetlany wyświetlacz XL o optymalnej czytelności
- Nadzwyczaj duża nośność - do 200 kg
- Specjalny format cyfr
- Odwrócony czarny wyświetlacz
- Praktyczna funkcja automatycznego włączania: wejdź i rozpocznij
- Wskaźnik przeciążenia w przypadku przekroczenia maksymalnej nośności
- Praktyczna funkcja automatycznego wyłączania
| Informacje o produkcie | |
| Obciążenie (maks.) | 200 kg |
| Dokładność pomiaru | 100 g |
| Jednostki miar | kg st. lb |
| Pomiar | Masa ciała |
| Funkcje specjalne |
|
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Zasilanie | Baterie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary wyświetlacza |
4,4 x 11,9 cm |
| Wymiary |
2,8 x 31 x 31 cm |
| Waga | 2.13 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
60 mies.
Obciążenie (maks.):
200 kg
- Producenci