-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Wentylator - CT120 EX ARGB (3x120mm, PWM, łączenie magnetyczne) Biały
Symbol:
CL-F190-PL12SW-A
278.37
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
3
szt.
|
| Waga | 0.796 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711475644618 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Wentylator - CT120 EX ARGB (3x120mm, PWM, łączenie magnetyczne) Biały
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 68 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 28.5 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
- Producenci