-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Wentylator - CT200 ARGB (200mm, PWM, łączenie magnetyczne)
Symbol:
CL-F179-PL20SW-A
Wysprzedane
121.43
| Wpisz swój e-mail |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.584 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711475641327 |
Wentylator - CT200 ARGB (200mm, PWM, łączenie magnetyczne)
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 900 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 131.6 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 20 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin 4-pin |
| Poziom hałasu | 27.2 dB |
| Wymiary |
200 x 200 x 30 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Producenci