-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Wentylator Mobius 120 Slim
Symbol:
MFZ-S2NN-25NPK-R1
220.36
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
23
szt.
|
| Waga | 0.164 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719512147030 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 53.7 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 31.4 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 15 mm |
| Waga | 105 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Producenci