-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Wentylator Pure Wings 3 120 mm PWM high-speed
Symbol:
BL106
189.87
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
5
szt.
|
| Waga | 0.18 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260052190784 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
PURE WINGS 3 120mm PWM high-speed
Wydajny, Progresywny, Cichy
Pure Wings 3 120mm PWM high-speed są doskonałym dodatkiem do wymagających komputerów PC z wyjątkowo wysoką wydajnością i progresywnymi funkcjami, takimi jak silnik z regulacją prędkości w zamkniętej pętli.
- Innowacyjny silnik z zamkniętą pętlą utrzymuje obroty bez względu na opór
- Zoptymalizowana rama wentylatora zapewnia wyjątkową wydajność na chłodnicach
- Nowo zaprojektowane łopatki wentylatora i zmieniony kąt zapewniają wyjątkowe ciśnienie powietrza
- Pure Wings 3 120mm PWM high-speed może pracować z bardzo niskimi minimalnymi obrotami, co zapewnia bardzo cichą pracę
- Łożysko rifle o długiej żywotności gwarantuje okres eksploatacji wynoszący 80.000 godzin
- Koncepcja produktu, projekt i kontrola jakości w Niemczech
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 obr./min |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 30.9 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 149 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Rodzaj chłodzenia:
Aktywne
Liczba wentylatorów:
1
- Producenci