-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Zasilacz AK-PD-04 4,7V / 300mA 1.41W do Philips Satinelle
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
19
szt.
|
| Waga | 0.114 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901720136466 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
Zasilacz AK-PD-04 4,7V / 300mA 1.41W do Philips Satinelle
Ładowarka do depilatorów Akyga AK-PD-04 to kluczowy element, w przypadku uszkodzenia lub zgubienia oryginalnego zasilacza. Zaprojektowano ją z myślą o depilatorach Philips Satinelle, zapewniając im idealne dopasowanie i niezawodność działania. Ładowarka posiada specjalne złącze 5.5x2.5 mm oraz parametry zasilania 4.7 V / 300 mA co zapewnia kompatybilność z większością modeli depilatorów tej serii.
Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji ładowarki Akyga AK-PD-04 gwarantują jej długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Długi, 1,8-metrowy kabel zapewnia dodatkową wygodę i elastyczność, umożliwiając ładowanie depilatora w komfortowych warunkach, nawet gdy najbliższe gniazdko jest daleko.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 1.41 W |
| Napięcie wyjściowe | 4.7 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 0.3 A |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Złącza | Wtyczka 5.5 x 2.5 |
| Pasuje do |
Philips Satinelle |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
75 x 60 x 28 mm |
| Waga | 77 g |
| Oznaczenia | |
- Producenci