-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Zestaw Grooming Kit Pro
Symbol:
41784
176.25
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
30
szt.
|
| Waga | 0.84 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6934177794292 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Całe ciało Zarost Nos Uszy |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 90 min |
| Liczba pozycji strzyżenia | 40 |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0 mm |
| Maks. długość strzyżenia (zarost) | 20 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Tak |
| Ostrza | Samoostrzące |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Stosowanie na mokro:
Tak
Stosowanie na sucho:
Tak
- Producenci