-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Zestaw do brody, nosa i uszu 05606-308
Symbol:
05606-308
71.40
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
18
szt.
|
| Waga | 0.4 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0043917002736 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
WYSOKIEJ JAKOŚCI OSTRZE
Precyzyjne, stalowe ostrze zapewnia szybkie i łatwe cięcie.
ŁATWE PRZYCINANIE
Zestaw do przycinania brody oraz usuwania włosów z uszu i nosa.
WYGODNE PRZECHOWYWANIE
Dedykowana podstawka do wygodnego przechowywania.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Nos Zarost Uszy |
| Zasilanie | Akumulator |
| Min. długość strzyżenia (zarost) | 0.5 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Szerokość ostrza | 30 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Stosowanie na sucho:
Tak
- Producenci