-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Zestaw farma z traktorem
Symbol:
180668
74.72
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mała
6
szt.
|
| Waga | 0.555 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901811180668 |
Zamówienie telefoniczne: 223983332
W zestawie: traktor wym. 15 x 9 x 9 cm, przyczepa-cysterna, obora, dwie krowy, figurka rolnika, drzewo wys. 15 cm; funkcje: naciśnięcie przycisków na traktorze aktywuje dźwięki odpalania silnika, trąbienia i cofania, efekty świetlne.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
180668 |
| Rodzaj | Traktory Figurki Zestawy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Długość | 15 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 42,5 x 15,8 x 17,5 cm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Wymagania wiekowe:
od 3 lat
- Producenci